Zaterdag 19 augustus oefenwedstrijd Hegelsom 1

Dit seizoen is ons eerste elftal na 15 jaar weer terug in de vierde klasse. Na een fantastisch seizoen 2016/2017 dat werd bezegeld met de promotie, starten de mannen van Math Joosten aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Op zaterdag 19 augustus om 18.00 uur speelt ons eerste elftal hun eerste oefenwedstrijd van het seizoen thuis tegen Milsbeek 1.

Op zaterdag 26 augustus staat er wederom een oefenprogramma thuis gepland. Ditmaal om 18.00 uur tegen Wittenhorst 2.

Komt dat zien!

Sliders_560_640_q_Epke_01

Hoofdsponsor
InnoVista_Logo
SterSponsors

 

      Innovista

      Hotraco

      Hoeymakers-

      Kellenaers

      Fer van Lin

      Vissers Olie

      VDB Assurantiën

      Marcel Seuren-

      stukadoor

      VDL Parree

Facebook VV Hegelsom

Ga naar onze
Facebook-pagina
Twitter VV Hegelsom

fb-logo

Agenda