Start voetbalseizoen jeugd

De zomervakantie loopt langzaamaan ten einde en de start van het nieuwe voetbalseizoen staat voor de deur. De trainingen starten weer en wel voor de JO19 op zaterdag 19 augustus. Op dinsdag 22 augustus beginnen de JO17 en de JO15. De andere jeugdteams starten weer op maandag 28 augustus. Op zaterdag 26 augustus zijn er 2 oefenwedstrijden voor de JO19:1. De overige teams starten met hun bekerwedstrijden op zaterdag 2 september. We wensen iedereen een fijn en sportief voetbaljaar.

Sliders_560_640_q_Epke_01

Hoofdsponsor
InnoVista_Logo
SterSponsors

 

      Innovista

      Hotraco

      Hoeymakers-

      Kellenaers

      Fer van Lin

      Vissers Olie

      VDB Assurantiën

      Marcel Seuren-

      stukadoor

      VDL Parree

Facebook VV Hegelsom

Ga naar onze
Facebook-pagina
Twitter VV Hegelsom

fb-logo

Agenda