Start aanleg kunstgrasveld Sportpark Wienus

 

 

Op dinsdag 1 mei ging de schop de grond in en werd er gestart met de aanleg van het kunstgrasveld op Sportpark Wienus in Hegelsom! Marieke van Asten, voorzitter van SV Oxalis en Ger Stappers, voorzitter van VV Hegelsom gaven het startsein. De komende maanden zal er hard gewerkt worden aan de uitbreiding van het sportpark om de korfbalsters van SV Oxalis te kunnen huisvesten zodat ze definitief kunnen verhuizen naar Sportpark Wienus.

Sliders_560_640_q_Epke_01

Hoofdsponsor
InnoVista_Logo
SterSponsors

 

      Innovista

      Hotraco

      Hoeymakers-

      Kellenaers

      Fer van Lin

      Vissers Olie

      VDB Assurantiën

      Marcel Seuren-

      stukadoor

      VDL Parree

Facebook VV Hegelsom

Ga naar onze
Facebook-pagina
Twitter VV Hegelsom
  • https://t.co/ax88v4Nrkb
    about 4 dagen ago
  • WORD SCHEIDSRECHTER! Het seizoen 2018/2019 staat alweer voor de deur. De wedstrijden bij zowel de senioren als de… https://t.co/DqIAtxVsAl
    about 4 dagen ago

fb-logo

Agenda