Bordsponsoren

Hoofdsponsor

InnoVista accountants adviespartners
Spoorweg 10 5963 NJ Horst

info@innovista.nu

Naam bedrijf Adres Woonplaats Website
ACB Transportbanden Stationsstraat 125 Horst www.acb-transportbanden.nl
Allers Bedrijfswagens Tasmanweg 1 Venlo www.allers.nl
Autobedrijf Fer van Lin Langstraat 8 Hegelsom www.garagefervanlin.nl
Autobedrijf John Wilbers Past. Debijestraat 95 Hegelsom www.autobedrijfwilbers.nl
Autorijschool Peeters Vollenbergstraat 32 Venray www.peeters-verkeersopleiding.nl
Autoschade Herstel Noord-Limburg Stationsstraat 82 Horst www.asnoordlimburg.nl
Bakker Hoveniers Tienrayseweg 6 Horst www.bakker-hoveniers.nl
Blok 10 Wilhelminaplein 10 Horst www.blok10horst.nl
Bon-Trans BV Grote Kerkstraat 22 Venlo www.bon-trans.nl
Bouwmaterialenhandel R. Coppus & Co B.V. Industriestraat 21 Horst www.coppus-horst.nl
Café de Lange Wilhelminaplein 9 Horst www.delangehorst.nl
CTR Cuppen Trailer Rental Venrayseweg 143 Horst www.cuppenlogistics.nl
Cuppen Logistics BV Venrayseweg 143 Horst www.cuppenlogistics.nl
Dekker Van de Kamp Rondweg 29-33 Nijmegen www.dekkervandekamp.nl
Electro J. Spreeuwenberg & Zn. Kogelstraat 7 Hegelsom
HUBO Horsterweg 42 Sevenum www.hubo.nl/sevenum
FrieslandCampina (Extran)
Gebr Wijnhoven Expeditiestraat 4 Horst www.gebrwijnhoven.nl
Henk Aarts Wouterstraat 36 America www.henkaarts.com
Henk Bovee Handelstraat 13 Horst www.bovee.nl
Henk COX Herstraat 37 Horst
Heras / Roscha v.o.f. Holstraat 23 Hegelsom
Hermans Tuin- en Bestratingspecialisatie Nieuwstraat 134 Horst www.tuin-bestrating.nl
Hoeijmakers & Kellenaers Loonbedrijf Horsterdijk 94 Lottum www.hoeymakers-kellenaers.nl
Hotraco B.V. Stationsstraat 142 Hegelsom www.hotraco.nl
InnoVista accountants • adviespartners Spoorweg 10 Horst www.innovista.nu
Janssen de Jong Infra BV Energiestraat 8 Horst www.janssendejonginfra.nl
Jeurissen Zonwering Venrayseweg 29 Horst www.jeurissenzonwering.nl
Josten Logistics B.V. Hillenweg 2 Hegelsom
Juwelier-Horlogier W. Litjens Steenstraat 5 Horst
Lenssen aandacht x resultaat Langstraat 20b Hegelsom www.lenssenadvies.nl
Logo Products Het Erf 17 Sevenum www.relatiegeschenken-logoproducts.nl
Martin Cuypers Keizersveld 65 Venray www.martin-cuypers.nl
Meulendijks Sport / Sport 2000 Kerkstraat 17 Horst www.sport2000.nl
Munckhof Groep Handelstraat 15 Horst www.munckhof.nl
Optiek Van Gool Martinetstraat 20 Deurne www.optiekvangool.nl
PLUS Patronaat 13c Horst www.plushorst.nl
Poels Meubelen Industriestraat 13 Horst www.poels.nl
Rabobank Maashorst Spoorweg 2 Hegelsom www.rabobank.nl
Schildersbedrijf Wim Peeters Americaanseweg 74 Horst www.wimpeeters.nl
Stucadoorsbedrijf Marcel Seuren Bemmelstraat 7 Horst
Thijssenwielersport Hillenweg 6 Hegelsom www.thijssenwielersport.nl
Installatiebedrijf Ton van Rens Heijnenstraat 36 Hegelsom www.tonvanrens.nl
Trade Port Trailer Service BV Jacob Roggeveenweg 11 Venlo www.tpts.nl
Transport en Containerverhuur Van der Sterren Bremweg 4a Horst
TVI Computers Venrayseweg 10 Horst www.tvicomputers.com
Van den Brandt Straten Assurantiën BV Venloseweg 9 Grubbenvorst www.vandenbrandt.nl
Van Issum Media Americaanseweg 16 Horst www.vanissummedia.nl
Van Kessel Olie Milheesestraat 19 Milheeze www.vankesselolie.nl
van Rens B.V. Expeditiestraat 23 Horst www.vanrensbv.nl
Van Tilburg Installatietechniek Expeditiestraat 2 Horst www.vantilburgbv.nl
Vissers Oliehandel Stationsstraat 90 Horst www.vissersolie.nl
Weir Netherlands B.V. Postbus 249 Venlo www.weirminerals.com
Zegers Bouw Pastoorsveld 17 Horst www.zegersbouwhorst.nl

Sliders_560_640_q_Epke_01

Hoofdsponsor
InnoVista_Logo
SterSponsors

 

      Innovista

      Hotraco

      Hoeymakers-

      Kellenaers

      Fer van Lin

      Vissers Olie

      VDB Assurantiën

      Marcel Seuren-

      stukadoor

      VDL Parree

Facebook VV Hegelsom

Ga naar onze
Facebook-pagina

aa

Twitter VV Hegelsom

fb-logo

Agenda