Onnodige nederlaag Hegelsom:

Hegelsom 1 leed een onnodige nederlaag thuis tegen Belfeldia 1. In een leuke en sportieve eerste helft golfde het spel op en neer en waren er aan beide kanten kansen. In de 10e minuut nam Belfeldia, na slap verdedigen van Hegelsom, een voorsprong, 0-1. Het duurde even voor Hegelsom van de schrik was bekomen, maar uiteindelijk begonnen ze bij vlagen uitstekend te voetballen. Dit resulteerde in de 28e minuut tot de gelijkmaker. Een voorzet van rechts werd goed ingekopt door Djen Verkoelen, 1-1. In de 30e minuut weer een goed opgezette aanval waarbij een strakke voorzet door Damian Linders van dichtbij werd binnen getikt. De 2-1 was tevens de ruststand. Na rust was het wat minder secuur van 2 kanten maar bleef het wel spannend. In de eerste de beste aanval van Belfeldia na rust viel uit een corner meteen de 2-2. Veel strijd werd geleverd door beide teams om een goed resultaat te boeken. Na ruim een uur was er een getoucheerd schot van Hegelsom dat tegen de binnenkant van de paal uit het doel draaide. Enkele minuten later was het geluk wel aan de zijde van Belfeldia. Nu ook via de binnenkant van de paal draaide de bal wel in het doel, 2-3. Hegelsom moest vol aan de bak om de achterstand goed te maken. Er werd meer risico genomen waarop Belfeldia nog een goede mogelijkheid kreeg, maar de bal werd slecht ingeschoten en verdween hoog over het doel. Helaas leverde het alles of niets van Hegelsom niet de verdiende gelijkmaker meer op en was er een zure nederlaag.

Sliders_560_640_q_Epke_01

Hoofdsponsor
InnoVista_Logo
SterSponsors

 

      Innovista

      Hotraco

      Hoeymakers-

      Kellenaers

      Fer van Lin

      Vissers Olie

      VDB Assurantiën

      Marcel Seuren-

      stukadoor

      VDL Parree

Facebook VV Hegelsom

Ga naar onze
Facebook-pagina
Twitter VV Hegelsom

fb-logo

Agenda