Hegelsom 1 – VVV ’03 1: 2-1

Na de ongunstige uitslagen van afgelopen weekend en de doordeweekse wedstrijden was het zaak voor Hegelsom om vandaag weer de 3 punten te pakken. We keken naar een slordige eerste helft van Hegelsom. Er was te weinig strijd en beleving, en die moest er wel zijn om te gaan overleven in de 4e klasse. In de 17e minuut was er pas de eerste goede mogelijkheid voor Hegelsom, maar miste Bas Stappers de kracht en precisie om de 1-0 op het scorebord te laten zetten. VVV ’03 speelde toch wat gemakkelijker dan Hegelsom en had een goede spelmaker, die later geblesseerd het veld moest verlaten. In de 25e minuut kwam VVV ’03 dan toch op een 0-1 voorsprong, door de open huis in de Hegelsom verdediging. Dit was tevens de ruststand. In de 2e helft een op 2 plaatsen gewijzigd hegelsom dat feller ten aanval trok. Dit zorgde in de 50e minuut voor een goede aanval en een dot van een kans voor Bas Stappers, maar de verdediger van VVV wist ternauwernood redding te brengen. In de 60e minuut dan een geweldige individuele actie van Rik Linders die deze ook nog uitstekend afmaakte. 1-1. Beide ploegen wilden voor de winst blijven gaan en kansen ontstonden over en weer. Ramin Omarkheel kreeg 10 minuten voor het einde een grote mogelijkheid maar schrok hier zelf blijkbaar van en schoot wild over. Aan de overzijde een geweldige redding van Joris Hagens op een kopbal van VVV ’03. Dan in de 88e minuut een granaat afgevuurd door Guido Kauffeld op doel van VVV ’03. Deze bal ploft binnen en Hegelsom kwam met 2-1 aan de leiding. VVV ’03 zette nogmaals aan en kreeg net voor het einde nog een strafschop die gekeerd werd door doelman Hagens van Hegelsom. Dankzij deze redding haalde Hegelsom dan toch de 3 punten.

Sliders_560_640_q_Epke_01

Hoofdsponsor
InnoVista_Logo
SterSponsors

 

      Innovista

      Hotraco

      Hoeymakers-

      Kellenaers

      Fer van Lin

      Vissers Olie

      VDB Assurantiën

      Marcel Seuren-

      stukadoor

      VDL Parree

Facebook VV Hegelsom

Ga naar onze
Facebook-pagina
Twitter VV Hegelsom
  • https://t.co/ax88v4Nrkb
    about 4 dagen ago
  • WORD SCHEIDSRECHTER! Het seizoen 2018/2019 staat alweer voor de deur. De wedstrijden bij zowel de senioren als de… https://t.co/DqIAtxVsAl
    about 4 dagen ago

fb-logo

Agenda