Even voorstellen: Erik Hendrix

 

Sinds het begin van dit seizoen wordt Hegelsom 2 getraind door Erik Hendrix. Erik is 31 jaar jong, afkomstig uit Horst, en samen met zijn vrouw heeft hij 1 dochtertje. Al vele jaren is Erik bij Wittenhorst actief geweest als trainer/coach van diverse jeugdelftallen in de hogere leeftijdscategorieën. Wij wensen Erik, samen met de leiders en spelers van Hegelsom 2, uiteraard veel succes in het seizoen 2017/2018!

Sliders_560_640_q_Epke_01

Hoofdsponsor
InnoVista_Logo
SterSponsors

 

      Innovista

      Hotraco

      Hoeymakers-

      Kellenaers

      Fer van Lin

      Vissers Olie

      VDB Assurantiën

      Marcel Seuren-

      stukadoor

      VDL Parree

Facebook VV Hegelsom

Ga naar onze
Facebook-pagina
Twitter VV Hegelsom
  • https://t.co/ax88v4Nrkb
    about 4 dagen ago
  • WORD SCHEIDSRECHTER! Het seizoen 2018/2019 staat alweer voor de deur. De wedstrijden bij zowel de senioren als de… https://t.co/DqIAtxVsAl
    about 4 dagen ago

fb-logo

Agenda