Bekerduel : Hegelsom 1 – Koningslust 1

Afgelopen zondag troffen Hegelsom en Koningslust elkaar in de beker. Beide clubs waren al uitgeschakeld maar door de vriendschap tussen beide clus was er erg naar uitgekeken. Het was Koningslust dat goed uit de startblokken kwam en dat resulteerde ook in de 0-1. Het was pas in de 2de helft dat Hegelsom wat terug kon doen. Niek Peeters zorgde voor de gelijkmaker. Na de gelijkmaker was het Hegelsom dat de betere kansen had maar het doelpunt viel aan de andere kant. Via een droge schuiver onder doelman Joris Hagens wist Koningslust weer op voorsprong te komen. 10 minuten voor tijd kreeg Dorian Teensma een opgelegde kans maar door de bal niet helemaal zuiver te raken rolde de bal naast het doel van Koningslust. Eindstand 1-2. Volgende week start de competitive voor Hegelsom. Dan staat de uitwedstrijd tegen Melderslo op het programma.

 

 

Sliders_560_640_q_Epke_01

Hoofdsponsor
InnoVista_Logo
SterSponsors

 

      Innovista

      Hotraco

      Hoeymakers-

      Kellenaers

      Fer van Lin

      Vissers Olie

      VDB Assurantiën

      Marcel Seuren-

      stukadoor

      VDL Parree

Facebook VV Hegelsom

Ga naar onze
Facebook-pagina
Twitter VV Hegelsom
  • https://t.co/ax88v4Nrkb
    about 4 dagen ago
  • WORD SCHEIDSRECHTER! Het seizoen 2018/2019 staat alweer voor de deur. De wedstrijden bij zowel de senioren als de… https://t.co/DqIAtxVsAl
    about 4 dagen ago

fb-logo

Agenda